Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka i Kultura w Zawadzkiem Biblioteka i Kultura w Zawadzkiem

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Jarmark wielkanocny

Utworzono dnia 08.04.2022

Wywiad z bibliotekarką

Utworzono dnia 05.04.2022

W dniu 4 kwietnia z wizytą do filii bibliotecznej w Kielczy wybrali się uczniowie klasy II PSP. Spotkanie rozpoczęło się od przeprowadzenia przez uczniów wywiadu z panią bibliotekarką. Ci najodważniejsi zadawali bardzo interesujące pytania;) na które dostali wyczerpujące odpowiedzi. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchali wypowiedzi bibliotekarki. Myślę, że dowiedziały się bardzo dużo na temat biblioteki, jej zbiorów oraz pracy bibliotekarza. Na zakończenie lekcji uczniowie podziękowali za spotkanie, a posiadacze kart czytelniczych poprosili o wypożyczenie książek. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury – Ogłoszenie

Utworzono dnia 22.03.2022

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury – ogłoszenie 4

Zapraszamy do składania ofert na zakup i dostawę oprogramowania dla Biblioteki i Kultury w Zawadzkiem. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym. 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotycząca realizacji projektu systemowego pn. Konwersja cyfrowa domów kultury, na zadanie „Cyfrowa Kultura Jutra”.

Ogłoszenie z zapytaniem ofertowym opublikowane zostało na portalu bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl do którego link zamieszczamy poniżej:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/99677

Zamówienie można realizować w częściach ujętych w ogłoszeniu.

Gorąco zachęcam do składania ofert do dnia 28.03.2022 r. do godziny 13:00.

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury – Ogłoszenie nr 3

Utworzono dnia 22.02.2022

Zapraszamy do składania ofert na zakup i dostawę sprzętu dla Biblioteki i Kultury w Zawadzkiem. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym. 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotycząca realizacji projektu systemowego pn. Konwersja cyfrowa domów kultury, na zadanie „Cyfrowa Kultura Jutra”.

czytaj dalej na temat: Konwersja Cyfrowa Domów Kultury – Ogłoszenie nr 3

Otwarte w sobotę!

Utworzono dnia 21.02.2022

Biblioteka w Kielczy będzie czynna w każdą ostatnią sobotę: I, II i III kwartału br.: (tj. 26 marca, 25 czerwca, 24 września) w godz. 08.00 - 12.00. Poniedziałek następujący po pracującej sobocie Biblioteka nieczynna. ZAPRASZAMY

LEGIMI CZYLI KSIĄŻKI ELEKTRONICZNE W BIBLIOTECE

Utworzono dnia 17.02.2022

Biblioteka Publiczna w Zawadzkiem umożliwia swoim czytelnikom bezpłatne korzystanie z około 66 000 książek elektronicznych oraz 40 000 synchrobooków i  audiobooków dostępnych na popularnym portalu Legimi. Wystarczy zgłosić się do biblioteki, aby pobrać kod aktywacyjny, dzięki któremu po zalogowaniu do serwisu można przez 30 dni cieszyć się e-czytaniem na własnych smartfonach, czytnikach czy tabletach.

czytaj dalej na temat: LEGIMI CZYLI KSIĄŻKI ELEKTRONICZNE W BIBLIOTECE

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury – Ogłoszenie

Utworzono dnia 09.02.2022

KONWERSJA CYFROWA DOMÓW KULTURY - OGŁOSZENIE

Ogłoszenie z zapytaniem ofertowym opublikowane zostało na portalu bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl do którego link zamieszczamy poniżej:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/92226

Zamówienie można realizować w częściach ujętych w ogłoszeniu.

Gorąco zachęcamy do składania ofert do dnia 18.02.2022 r. do godziny 13:00.

czytaj dalej na temat: Konwersja Cyfrowa Domów Kultury – Ogłoszenie

Uniwersytet w bibliotece

Utworzono dnia 07.02.2022

W czwartek, 3 lutego, Panie ze Stowarzyszenia Uniwersytet III Wieku gościły w naszej bibliotece. Przy kawie i poczęstunku rozwiązywały przygotowane dla nich quizy literackie, z którymi doskonale sobie poradziły.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

czytaj dalej na temat: Uniwersytet w bibliotece

UWAGA!

Utworzono dnia 31.01.2022

W PONIEDZIAŁEK 31 STYCZNIA BIBLIOTEKA W ZAWADZKIEM BĘDZIE CZYNNA DO GODZ. 1500

PRZEPRASZAMY!

czytaj dalej na temat: UWAGA!

30 FINAŁ WOŚP

Utworzono dnia 25.01.2022

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 28

W poprzednim tygodniu: 59

W tym miesiącu: 189

W poprzednim miesiącu: 292

Wszystkich: 21323