BYŁO BOMB(K)OWO
Nową metodę ozdabiania bombek choinkowych poznali uczestnicy warsztatów w bibliotece w Kielczy, które odbyły się 2. grudnia.
Do nadania wyjątkowych wzorów styropianowym bombkom wykorzystane zostały zwykłe chusteczki higieniczne oraz kryształki lub perełki. Pani Ala zaprezentowała wykonane przez siebie bombki i pokazała jak powstają oraz co jest potrzebne do ich wykonania.
I tak w przedświątecznej, radosnej atmosferze, uczestnicy warsztatów bomb(k)owych samodzielnie przygotowali świąteczną ozdobę. Każda bombka, to unikatowe dzieło.





