Oni coś kręcą ;)
Utworzono dnia 30.10.2025
W październikowe popołudnie w filii w Kielczy pojawiła się grupa ósmoklasistów i zmieniła bibliotekę w plan filmowy. Jak widać biblioteka nie jest tylko wypożyczalnią książek, ale również miejscem, gdzie można spotkać się z rówieśnikami i rozwijać swoje pasje.
Oni coś kręcą
Utworzono dnia 30.10.2025, 15:41





