Przedszkolaki w bibliotece
W środę 20 maja dzieci z przedszkola w Kielczy odwiedziły bibliotekę. Celem spotkania było zapoznanie najmłodszych z placówką, zasadami korzystania z książek oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Podczas wizyty przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, obejrzały dział książek dla dzieci oraz wysłuchały czytanej bajki. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania i aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały książki i z zaangażowaniem brały udział w zajęciach.





